Essay On Role Of Freedom Fighters Wikipedia Contoh Soal Simple Past Tense Essay Beserta Jawabannya Essays On Polish Culture George Orwell Celebrated 1931 Essay The Hanging Micro Teach Reflective Essay Example Components Of A Good Personal Essay For College

Oferujemy wiele wycieczek dla dzieci i młodzieży. Ponadto przygotowaliśmy wiele atrakcji i wycieczek dla seniorów i sportowców goszczących w naszym ośrodku rekreacyjno – wypoczynkowym.

WIZYTA W BACÓWCE

Zapewniamy Państwu spotkanie w górach na halach z prawdziwymi góralami. W tym z Bacą, który przybliży Państwu tajniki wypasu owiec, produkcji prawdziwego Oscypka. Ponadto będą Państwo mieli okazję zwiedzić bacówkę i skosztować naturalnych prawdziwych wyrobów serowych i nie tylko.

Wadowice – miejsce narodzin Św. Jana Pawła II

Wycieczka do miasta najświetniejszego z Polaków. Do miejsca narodzenia Karola Wojtyły. Wadowice to wspaniała starówka, Sanktuarium, dom rodzinny Jana Pawła II oraz prawdziwe papieskie kremówki.

 

 

Muzeum Browaru  Żywieckiego

Zapraszamy Państwa do zwiedzenie jednego z najstarszych browarów Europy. Książęcy browar w Żywcu to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Łączy tradycję z nowoczesnością. Jest to miejsce, które pozwoli Państwu odkryć historię polskiego przemysłu browarniczego, a pełnoletni uczestnicy wycieczki także będą mieli okazje degustować najlepsze wyroby browaru.

 

 

Stacja Kosmiczna w Pewli Wielkiej

Młodzieżowa stacja kosmiczna to wyjątkowe miejsce dla wszystkich chcących poznać podstawy funkcjonowania i pracy astronautów przebywających na międzynarodowej stacji kosmicznej. Jest to miejsce, w którym młodzież może poczuć się jak astronauta i rozbudzić swoje pasje, a także odkryć to jak ważne są nauki ścisłe i dlaczego warto rozwijać samego siebie.

Pałac i park w Pszczynie

Jeden z najpiękniejszych zespołów pałacowo parkowych w Polsce. Przepiękny pałac o wyjątkowej historii oraz jedynej w swoim rodzaju Sali Lustrzanej. Obiekt położony jest w centrum Pszczyny, a jego otoczenie ubogaca jeden z najpiękniejszych  parków w kraju.

 

 

Zagroda Żubrów w Pszczynie

Zapraszamy do odwiedzenia zagrody Żubrów w parku Pszczyńskim. Te majestatyczne zwierzęta spokrewnione z Bizonami w Polsce występują na wolności w Puszczy Białowieskiej. Odwiedzenie zagrody w Pszczynie to najlepsza okazja aby poznać te wspaniałe zwierzęta bliżej.

 

 

SPOTKANIE Z LOKALNĄ GRUPĄ MUZYCZNO TANECZNĄ

Organizujemy spotkanie z lokalnymi grupami muzyczno tanecznymi. Podczas spotkania nie tylko będą Państwo mieli okazję poznać lokalny folklor oraz nauczyć się lokalnych przyśpiewek ale również nauczyć się kroków popularnych góralskich tańców.

WIZYTA W PRACOWNI FOLKLORYSTYCZNEJ – BIBUŁKARSTWO

Organizujemy spotkanie z lokalnymi artystami prezentując wyjątkowe wyroby lokalnych rzemieślników i co najważniejsze przedstawiając to jak powstają wspaniałe dzieła sztuki lokalnych górali. Ponadto będą Państwo mieli okazję samemu nauczyć się jak zrobić własne arcydzieła. Zajęcia wspaniale rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne dzieci, a dla seniorów są wspaniała okazją do relaksu.

Studio filmów rysunkowych w Bielsku – Białej

Bolek i Lolek, Przygody Baltazara Gąbki, Reksio to tylko cześć wspaniałych historii, które ożywiło studio filmów rysunkowych w Bielsku – Białej. Zachęcamy do zwiedzenia wspaniałego miejsca w którym powstały bajki, na których wychowały się pokolenia Polaków.

 

 

Zamek Sułkowskich w Bielsku – Białej

Historyczny zamek usytuowany w samy centrum Bielska – Białej oferuje Państwu możliwość zwiedzenia zabytkowych wnętrz, a także murów oraz przepięknej starówki miejskiej.

 

 

Park w Żywcu

Jeden z najpiękniejszych parków w południowej Polsce. Duży kompleks parkowo-zamkowy usytuowany w samy centrum Żywca. Wspaniałe  miejsce do wypoczynku dla dzieci i dorosłych. Na terenie parku najdą Państwo chiński domek oraz mini zoo oraz siłownię na zielonym powietrzu.

 

 

PILSKO, BABIA GÓRA, RYSIANKA

Górska wycieczka z przewodnikiem to gwarancja najlepszego wypoczynku w górach Beskidu Żywieckiego. Organizujemy wycieczki w góry dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku. Organizujemy doświadczonego przewodnika, który oprowadzi Państwa odpowiednimi szlakami ukazują najpiękniejsze punkty widokowe Beskidu Żywieckiego.

Gorące źródła – Aquapark Basenowa

Wycieczka do Słowackiego Aquaparku to wspaniała okazja skorzystania z gorących wód termalnych. Okazja do pełnego relaksu, a także i rehabilitacji w gorących wodach termalnych nasyconych mikroelementami. Szczególnie polecamy wycieczką dzieciom, a także seniorom szukającym odpowiedniego miejsca do regeneracji i odpoczynku.

 

 

Park rozrywki w Zatorze

Całodniowa wycieczka do tematycznego parku rozrywki w położonym w pobliżu Zatorze. Park rozrywki zapewnia wiele atrakcji dla każdej grupy wiekowej. Tutaj także dorośli odnajdą na nowo w sobie dziecko.

 

 

Zamek w Żywcu

Muzeum zamku Żywieckiego to w pełni odrestaurowany kompleks zamkowy z wieloma atrakcjami. Idealne miejsce do nauki historii Beskidu  Żywieckiego. Obiekt jest położony w bezpośredni sąsiedztwie parku miejskiego.

 

 

Góra Żar

To popularny punkt widokowy Beskidy Żywickiego. Na sam szczyt można dostać się pieszo lub skorzystać z kolejki wagonowej. Na szczycie przywita Pastwa wspaniała panorama, stok narciarski oraz saneczkowy a także wyjątkowe rowerowe trasy zjazdowe.

 

 

ZWIEDZANIE ELEKTROWNI WODNEJ PORĄBKA-ŻAR

U podnóża góry Żar zapraszamy do wizyty w jedynej w kraju elektrowni szczytowo-pompowej. Całodniowa wycieczka to wspaniała okazja do prezentacji osiągnięć polskiej techniki energetycznej, a dla dzieci i młodzieży okazja do rozpalenia zainteresowania techniką i naukami ścisłymi.

Jeśli mają Państwo pytania to zapraszamy do kontaktu już teraz. Przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb.

dwpilsko@gmail.com
600 371 622
661 342 109
33 863 45 45